GET ALL WORDPRESS THEMES - ONLY €59.00 (15 WordPress Pixelemu themes) Read more

  • Home
  • Blog
  • Odwiedź polską wersję PixelEmu. Strona już wystartowała!

WordPress Blog

Polska strona PixelEmu

Odwiedź polską wersję PixelEmu. Strona już wystartowała!

Sprawdź koniecznie polską wersję PixelEmu. Ze względu na spore zainteresowanie wśród użytkowników z Polski, postanowiliśmy uruchomić stronę po polsku.

Strona właśnie wystartowała, a klienci mają do dyspozycji polskie opisy wszystkich produktów i mogą je kupować bezpośrednio z polskiej strony PixelEmu.

Jeśli znajdziesz jakiś błąd związany z tłumaczeniem (to pierwsza wersja i zdajemy sobie sprawę z niedoskonałości) lub inne elementy wymagające poprawki i chciałbyś nam dać znać - skorzystaj z naszego formularza. Z góry dziękujemy!

Zapraszamy do przeglądania strony, zapoznania się z produktami i przede wszystkich zakupów!

Nasze produkty dla WordPress

Oferta polskiej strony jest identyczna jak tej angielskojęzycznej więc osoby zainteresowane motywami czy dodatkami bez problemu znajdą wszystko w jednym miejscu.

PixelEmu to sklep z tematycznymi motywami dla WordPress. Oferujemy motywy komercyjne jak i darmowe, funkcjonujące we współpracy z różnymi dodatkami WordPress oraz także strony dostępne dla osób z ograniczeniami (spełniające wymogi WCAG i ADA) Przez kilka swojej działalności jako marka PixelEmu zdobyliśmy spore uznanie internautów, a nasze motywy były i są chętnie kupowane na całym świecie.

Pixelemu to polski zespół, oferujący wsparcie oraz pomoc w rozwoju twojej strony na WordPress. Jeżeli potrzebujesz więc odpowiedz na pytania związane z naszymi motywami, dodatkami lub w innej materii związanej ze stronami WordPress to możesz je otrzymać w języku polskim.

W naszej kolekcji motywów pośród pozycji dla takich kategorii jak biznes, usługi, edukacja, blog, katalog produktów, portfolio, jest kilka hitów, czyli tych najchętniej kupowanych. Najpopularniejsze motywy WordPress to:

  • Business - motyw WordPress zgodny z WCAG i ADA. Idealny dla wszystkich rodzajów stron biznesowych.
  • Services - Motyw WCAG 2.0, WCAG 2.1 i ADA WordPress. Świetne narzędzie do prezentacji usług. 
  • School - motyw WordPress zgodny z WCAG i ADA. Przeznaczony dla stron szkoły, uniwersytetu, najróżniejszych uczelni czy placówek oświaty.
  • Maldives - motyw Portfolio WordPress. Do wykorzystania zwłaszcza w tzw. stronach kreatywnych, nowoczesnych i inspirujących. Właściwy dla strony osobistej.


Odwiedź polską stronę PixelEmu

Satisfaction guaranteed

Connect With Us

INDICO S.C.

ul. Przyjaźni 9, 84-215 Gowino, registered in Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnosci Gospodarczej
NIP/VATID: PL5882424318

Copyright © 2009-2021 Pixelemu.com All rights reserved.